31,5 mln $ Bitcoin Satoshi-Era może być na sprzedaż

Bitcoin z ery Satoshi został skonsolidowany w dwa portfele zbiorcze posiadające łącznie 2050 BTC o wartości 31,5 miliona dolarów.

Konsolidacja może być prekursorem sprzedaży tych sprzed dziesięcioleci monet na rynku

Masowa sprzedaż 2050 BTC i rosnące odpływy górników na giełdy mogą spowodować znaczny spadek ceny bitcoinów.

Chcieć wiedzieć więcej? Dołącz do naszej grupy Telegram i otrzymuj sygnały handlowe, bezpłatny kurs handlu i codzienną komunikację z fanami kryptowalut!

Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Kilka skonsolidowanych masowych kwot Bitcoin Gemini o wartości 31,5 miliona dolarów, nietkniętych przez dziesięć lat, może wkrótce zostać sprzedanych na rynku w miarę kontynuacji obecnych wzrostów cen.

Ruchy BTC z ery Satoshi często przyciągają znaczną uwagę w przestrzeni kryptowalut. Zwykle koncentruje się na określeniu, czy monety są częścią skrytki wydobywanej przez twórcę Bitcoina według „ wzoru Patoshi ”.

2050 BTC wkrótce trafi na rynek?

Tweetując 9 listopada, analityk Bitcoin @murphsicles ujawnił konsolidację 1000 BTC (~ 15,5 miliona USD) z adresów, na których znajdują się nagrody blokowe sprzed dekady. Dane z blockchain.com pokazują zestawienie 50 BTC w nagrodach za monety z 20 różnych adresów.

Przed pierwszym halvingiem bitcoina w 2012 roku górnicy zarobili 50 BTC w nagrodę za pomyślne wydobycie bloku transakcji.

Jak widać na poniższym obrazku, podmiot odpowiedzialny za roll-up podzielił również 1000 BTC na natywne adresy bech32 SegWit.

Bitcoin w ruchu ery Satoshi?

Roll-up o 1000 BTC to drugi taki ruch w mniej niż tydzień. Wcześniej w listopadzie kolejna partia nagród z bazy monet z ery Satoshi z 21 adresów została również przeniesiona do skonsolidowanego skrytki o wartości 1050 BTC (~ 16 milionów USD).

Skarb 1050 BTC ma wyjątkową jakość adresu ze wzoru Patoshi. Równie istotny jest fakt, że ten sam adres pojawia się również w 1,1 mln dokumentów BTC Tulip Trust.

Rzeczywiście, rok 2020 był świadkiem wielu ruchów dużych kwot bitcoinów. Przestrzeń kryptowalut była pełna spekulacji, gdy ponad 1 miliard dolarów w BTC przeniosło się w noc wyborów w USA. Jak się okazało, Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych (DoJ) objął 69 369 BTC przechowywanych w portfelu z powiązaniami z Silk Road.

Dieser Beitrag wurde unter Bitcoin veröffentlicht. Setze ein Lesezeichen auf den Permalink.