Bitcoin Cena kształtowania byków Wzór wznoszącego się trójkąta, Celowanie 12.500 $

Inwestor z TradingView wierzy, że Bitcoin ma zamiar utworzyć główny wzór byka i wzrosnąć do $12,500, ale analityk Michael van de Poppe nie zgadza się z tym.

Bitcoin dotknął strefy za 9.100 dolarów, czy jest na dobrej drodze, by trafić 12.500 dolarów?
PlanB kładzie nacisk na korelację BTC i S&P500.
BTC może spaść do testu $7,700: „Crypto Michael
Inwestor z TradingView uważa, że Bitcoin ma zamiar wydrukować główny wzór byczy, który może doprowadzić BTC do poziomu $12,500.

Jednakże, wybitny analityk kryptoński Michael van de Poppe jest bardziej ostrożny z byczą prognozą, tym razem wydaje się skłonny do niedźwiedziości.

Bitcoin dotknął strefy 9.100$, czy jest na dobrej drodze do osiągnięcia poziomu 12.500$?
Po zejściu do strefy 9.100 dolarów wcześniej z 9.690 dolarów, według danych CoinMarketCap, krypto króla wzrosło do 9.218 dolarów.

Trader MarketMinds z platformy TradingView wierzy, że sztandarowa moneta wzrośnie do 12.500 dolarów.

Zgodnie z jego analizą, Bitcoin tworzy byczy „Trójkąt Wznoszący“, który prawdopodobnie wyniesie go powyżej 12.000 dolarów.

Jednakże, handlowiec ostrzega swoich słuchaczy. Przypomina wszystkim, że Bitcoin jest skorelowany z głównym indeksem giełdowym S&P500, który obecnie stoi w obliczu FUD ze strachu przed drugą falą pandemii i kolejnym zamknięciem, które może nastąpić.

PlanB kładzie nacisk na korelację BTC i S&P500

Wybitny analityk i twórca analizy stock-to-flow, PlanB, również tweetował, że niedawny spadek cen Bitcoinów jest spowodowany upadkiem S&P500.

Podkreśla, że ostry spadek BTC nie ma nic wspólnego z górnikami sprzedającymi swoje kryptońskie kryptońskie kryptońskie wieloryby, oszustów PlusToken, ani z manipulacją kontraktami terminowymi BTC.

Powiązane
Cena Bitcoin Zanurza się do 9.260 dolarów po górników rozpocząć Moving Monety En Masse
BTC może spaść do testu $7,700: „Crypto Michael
Znany analityk Michal van de Poppe (znany również jako „Crypto Michael“) podzielił się swoim najnowszym filmem na YouTube, w którym przedstawia swoje spojrzenie na krótkoterminowe perspektywy BTC.

Pan van de Poppe zawsze oferuje zarówno byczy, jak i niedźwiedzi scenariusz – to jego prognozy. Tym razem powiedział, że jest krótkoterminowym niedźwiedziim scenariuszem, ale pozostaje byczy długoterminowy.

Jego byczy scenariusz jest taki, że Bitcoin System może kontynuować handel w pewnym zakresie, jeśli pozostanie on powyżej strefy 9.200 dolarów. Jednakże, jeśli BTC straci to, analityk oczekuje, że flagowy kryptonim przetestuje niskie wartości w strefie 8.800 dolarów, a następnie w dół do niskiego poziomu pomiędzy 8.250 a 8.500 dolarów.

Po tym, pan van de Poppe uważa, że Bitcoin może przetestować poziom 7.700 dolarów.